Pro Elsyco s.r.o. Pardubice | Počítání osob, Slaboproudé systémy, Elektrická zabezpečovací a požární signalizace
Menu
Aktuality
Administrace
Napiště nám

O nás


Společnost Pro ELSYCO s.r.o. byla založena v roce 2004 s cílem nabízet kvalitní komplexní služby v oboru slaboproudých instalací se zaměřením na dodávky ucelených bezpečnostní technologií, systémů a služeb určených na ochranu osob a majetku.

V uplynulých letech jsme prošli úspěšným rozvojem a získáváme klíčové zákazníky pro další stabilitu společnosti. Vytvořili jsme profesionálně pracující tým se zavedenými řídícími i kontrolními procesy. Jsme tu pro to, abychom se stali partnerem pro uskutečnění vašich projektů a vizí. Mohou to být právě vaše projekty, které pro vás připravíme a zrealizujeme...

Dnes patříme mezi přední dodavatele těchto služeb na českém trhu. Rovněž poskytujene poradenskou a konzultační činnost, technickou podporu i servis. Našim zákazníkům tak nabízíme komplexní služby od bezplatného zpracování návrhu technického řešení, zhotovení projektu přes realizaci díla až po zajištění servisu a revizí. Všechny obory činnosti zajišťujeme stálými odbornými zaměstnanci. V duchu kvality našich služeb se také spoléháme na zkušenosti a kapacitu našich obchodních partnerů a subdodavatelů.

Náročným požadavkům našich zákazníků a požadavkům vyplývajících z blízké budoucnosti jsme schopni vyhovět právě díky profesionalitě našich zaměstatnců a jejich otevřenosti vůči inovacím.

Otevřeně komunikujeme a předáváme informace a zkušenosti směrem k našim zákazníkům i obchodním partnerům. Zaručujeme potřebnou míru utajení a diskrétnosti.

Rozsahem působnosti pokrýváme celou Českou republiku a spolupracujeme s dalšími společnostmi zejména na Slovensku.

V rámci jednotlivých aplikací používáme pouze produkty dodáváné našimi obchodními partnery, kteří se řadí mezi přední světové výrobce. Vhodný výběr produktu pro konkrétní projekty je výsledkem našich dlouholetých zkušeností. Pro realizaci specifických zákaznických aplikací pak nachází uplatnění i výrobky pocházející z vlastního vývoje.

Prověřené schopnosti společnosti dokládá řada našich referenčních zakázek prolínajících široké spektrum hospodářských oborů.

Sídlem společnosti je obec Spojil, kancelář společnosti je v Pardubicích.

Společnost Pro ELSYCO s.r.o. vlastní všechny potřebné dokumenty pro provádění činností v oboru slaboproudých zařízení, ochrany osob i majetku.

Jsme členem asociace Grémium Alarm (AGA).

Společnost Pro ELSYCO s.r.o. je od roku 2013 certifikovaným montážním partnerem společnosti JABLOTRON ALARMS a.s..